SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

Czas się Nauczyć! – Angielskie czasy gramatyczne metodą par minimalnych to kompleksowy opis tej części gramatyki języka angielskiego wraz z ćwiczeniami.

To znakomita propozycja dla uczniów przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty, licealistów oraz dorosłych.

W środku znajdziesz:

– jasno wytłumaczoną teorię w języku polskim;

48 kart pracy wprowadzających kolejne czasy (po 4 na każdy z 12 czasów)’

44 karty pracy na pary minimalne, czyli porównujące najpierw 2, następnie 3 – aż do 12 czasów;

– listę 100 najpopularniejszych czasowników wraz z ich formami + 4 karty pracy;

–  listę 100 najpopularniejszych czasowników nieregularnych wraz z ich formami + 4 karty pracy;

zasady dodawania końcówek -S, -ING, -ED + 3 karty pracy;

szczególne przypadki użycia czasów + 4 karty pracy;

– odpowiedzi.

Metoda Par Minimalnych sprawia, że w trakcie nauki stale wracasz do opanowanego wcześniej materiału. Kiedy nauczysz się 2 czasów, wykonujesz karty pracy na 2 czasy. Po opanowaniu 3, powtarzasz 3. I tak dalej, aż poznasz wszystkie.

Książka jest napisana w wyjątkowo prosty, przejrzysty sposób i pozwala rozpocząć naukę w dowolnym momencie. Nie jest przeładowana skomplikowaną terminologią, a reguły są wyjaśnione w możliwie krótki i zrozumiały sposób.

Co więcej, wszystkie karty pracy w książce są w pełni interaktywne. Każda strona z ćwiczeniami zawiera kod QR – po jego zeskanowaniu możesz wykonać to samo zadanie w wersji elektronicznej, która automatycznie sprawdzi Twoje odpowiedzi.

Sprawdź, jak wygląda teoria i przykładowe karty pracy wchodząc w sekcję MATERIAŁY, a następnie klikając GRAMATYKA.

Cena: 49 zł wersja drukowana, 39 zł wersja elektroniczna (pdf).

Data wydania: 2020.

Stron: 168.